Finančné služby

Naši profesionáli poskytujú svojim klientom dôležité informácie a služby počas celého procesu vybavovania úveru. Pomáhajú a zastupujú Vás pri rokovaniach s finančnými inštitúciami alebo katastrálnym úradom, tak aby sme získali ten najdostupnejší a najvýhodnejší spôsob zabezpečenia Vášho krásneho bývania. Komplexnú ponuku so všetkými výhodami, na ktoré ako naši klienti máte nárok, môžte vybaviť v pohodlí domova bez časových obmedzení. Pripravíme pre Vás podklady tak, aby ste v rámci jedinej návštevy banky mohli priamo potvrdiť spôsob, akým sa rozhodnete financovať svoje krásne bývanie.

Pre našich klientov zabezpečujeme komplexné služby v oblastiach financovania a zabezpečenia nehnuteľností:

  • Sprostredkovanie hypotekárnych úverov podľa požiadaviek klienta.
  • Sprostredkovanie stavebných úverov a medziúverov.
  • Sprostredkovanie poistenia schopnosti splácať úver, poistenie živiteľa rodiny pre prípad smrti, trvalej invalidity, civilizačného ochorenia alebo úrazu.
  • Sprostredkovanie poistenia nehnuteľnosti (dom, byt, domácnosť atď.).
  • Vypracovanie plánu na predčasné splatenie úveru. Našim spoločným cieľom je ušetriť na preplatenosti úveru, a takto ušetrené prostriedky ďalej zhodnotiť.

Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku

Bezplatne Vám vypracujeme najvýhodnejšiu hypotéku
Výška hypoúveru *
Doba splatnosti v rokoch *
Vaše meno *
Telefón *
Váš email *
Bezpeč. kód *
verify
Naši hypotekárny špecialisti Vám vypracujú ponuku na mieru zo všetkých Slovenských bánk a pripravia Vám najvýhodnejšiu hypotéku.